Het is alweer even geleden, maar hierbij weer 3 nieuwe weekmenu planners. Gemaakt door mij, voor jou 🙂 De vorige weekmenu’s worden flink gedownload en gebruikt, altijd leuk om te zien!

Het plannen van je menu heeft verschillende voordelen. Zo weet je altijd wat je gaat eten en wanneer (nooit meer de vraag; wat eten we vandaag?) en daarnaast hoef je maar 1 of 2 keer per week naar de winkel. Dat laatste heeft dan weer als voordeel dat er niet onbedoeld allemaal extra lekkere dingen in je karretje/mandje verdwijnen.

Ook geef ik je meteen een idee voor het avondeten van 1 week. Stuk voor stuk lekkere en gezonde recepten die je op deze website kunt vinden.

weekmenu planner

De weekmenu planners vind je onderaan dit artikel in PDF formaat. Zo kun je ze downloaden en printen wanneer het jou uitkomt.

Maar goed, het weekmenu. Ik geef je 7 suggesties met heerlijke recepten, dit is een weekmenu hoe het er bij mij thuis uit zou kunnen zien.

Dag 1: Honing-mosterd kip met gebakken zoete aardappel en gekookte broccoli.

Dag 2: Portobello hamburger met gemengde salade.

Dag 3: Bloemkool frittata met speltbrood.

Dag 4: Vispakketje met pesto en zoete aardappel uit de oven.

Dag 5: Spinazie maaltijdsalade met kip, champignons en dadels.

Dag 6: Zoodles met mozzarella-tomatensaus.

Dag 7: Köfte ovenschotel met groene salade.

 

Wil je zelf aan de slag met 1 van deze planners?
Hieronder staan ze in pdf formaat, door erop te klikken opent deze en kan je de planner uitprinten/opslaan.

Weekmenu planner- strepen

Weekmenu planner- schraper

Weekmenu planner- ijsje

 

Update: Op verzoek van 1 van mijn lezers kun je nu ook je snacks invullen op het weekmenu!
Ik heb speciaal voor deze dame de planner met de strepen aangepast:

Weekmenu planner- strepen + snacks